Otvorené Zdroj · Jazyk: Italiano

Taliansko · Zdravotnícke vybavenie, lieky a osobná starostlivosť

Oficiálny názov TED · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Taliansko

Lehota 21. 9. 2026, 11:00 UTC
Predpokladaná hodnota179 313 268,64 EUR
Zverejnené4. 9. 2026
Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Oficiálne zhrnutie · Italiano

Čo je predmetom obstarávania?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

História oznámení

Časová os verejného obstarávania

Sledujte hlavné etapy a aktualizácie súvisiace s týmto postupom verejného obstarávania.

  1. Oznámenie o oprave

    · TED 508147-2026

    Zmenené časti: 25 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  2. Oznámenie o oprave Aktuálne oznámenie

    · TED 609810-2026

    Zmenené časti: 25 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Časová os bola zostavená na základe prepojených oficiálnych oznámení TED. Prednosť majú úradné dokumenty.

Zdroj a spoľahlivosť

Zdroj: oficiálne oznámenie TED 609810-2026, naposledy overené 4. 9. 2026, 10:05. Rozhodujúce zostáva pôvodné zverejnenie.

Údaje sú upravené na ľahšie čítanie. Oficiálne oznámenie a súťažné podklady majú vždy prednosť.