Nyitott Forrás · Nyelv: Italiano

Olaszország · Orvosi eszközök, gyógyszerek és személyes ápolás

Hivatalos TED-cím · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Olaszország

Határidő 2026. szept. 21. 11:00 UTC
Becsült érték179 313 268,64 EUR
Közzétéve2026. szept. 4.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Italiano

Mi a beszerzés tárgya?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 508147-2026

    Módosított szakaszok: 25 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 609810-2026

    Módosított szakaszok: 25 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 609810-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.