Otwarte Źródło · Język: Italiano

Włochy · Sprzęt medyczny, farmaceutyki i higiena osobista

Oficjalny tytuł TED · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Włochy

Termin 21 wrz 2026, 11:00 UTC
Szacunkowa wartość179 313 268,64 EUR
Opublikowano4 wrz 2026
Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oficjalne streszczenie · Italiano

Co jest przedmiotem zamówienia?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Historia ogłoszeń

Oś czasu postępowania o udzielenie zamówienia

Śledź główne etapy i aktualizacje powiązane z tym postępowaniem o udzielenie zamówienia.

  1. Ogłoszenie o sprostowaniu

    · TED 508147-2026

    Zmienione sekcje: 25 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  2. Ogłoszenie o sprostowaniu Bieżące ogłoszenie

    · TED 609810-2026

    Zmienione sekcje: 25 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oś czasu opracowano na podstawie powiązanych oficjalnych ogłoszeń TED. Wiążące są dokumenty urzędowe.

Źródło i wiarygodność

Źródło: oficjalne ogłoszenie TED 609810-2026, ostatnia weryfikacja: 4 wrz 2026, 10:05. Rozstrzygająca pozostaje pierwotna publikacja.

Dane uporządkowano dla łatwiejszego czytania. Zawsze rozstrzygają oficjalne ogłoszenie i dokumenty zamówienia.