Отворена Източник · Език: Italiano

Италия · Медицинско оборудване, лекарства и лична грижа

Официално заглавие в TED · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Италия

Краен срок 21.09.2026 г., 11:00 ч. UTC
Прогнозна стойност179.313.268,64 EUR
Публикувано4.09.2026 г.
Отворете официалното обявление ↗

Официално резюме · Italiano

Какво се възлага?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

История на обявлението

Хронология на процедурата за възлагане

Проследете основните етапи и актуализации, свързани с тази процедура за възлагане.

  1. Обявление за поправка

    · TED 508147-2026

    Променени раздели: 25 Отворете официалното обявление ↗
  2. Обявление за поправка Текущо обявление

    · TED 609810-2026

    Променени раздели: 25 Отворете официалното обявление ↗

Хронологията е съставена от свързани официални обявления в TED. Официалните документи имат предимство.

Източник и надеждност

Източник: официално обявление в TED 609810-2026, последно проверено на 4.09.2026 г., 10:05 ч.. Оригиналната публикация остава меродавна.

Данните са преструктурирани за по-лесно четене. Официалното обявление и документите винаги имат предимство.