Atvērts Avots · Valoda: Italiano

Itālija · Medicīnas aprīkojums, zāles un personīgā aprūpe

Oficiālais TED nosaukums · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Itālija

Termiņš 2026. gada 21. sept. 11:00 UTC
Paredzamā vērtība179 313 268,64 EUR
Publicēts2026. gada 4. sept.
Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Oficiālais kopsavilkums · Italiano

Kas tiek iepirkts?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Paziņojuma vēsture

Iepirkuma procedūras laika skala

Sekojiet galvenajiem posmiem un atjauninājumiem, kas saistīti ar šo iepirkuma procedūru.

  1. Labojuma paziņojums

    · TED 508147-2026

    Mainītās sadaļas: 25 Atvērt oficiālo paziņojumu ↗
  2. Labojuma paziņojums Pašreizējais paziņojums

    · TED 609810-2026

    Mainītās sadaļas: 25 Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Laika skala ir izveidota no savstarpēji saistītiem oficiālajiem TED paziņojumiem. Noteicošie ir oficiālie dokumenti.

Avots un uzticamība

Avots: oficiālais TED paziņojums 609810-2026, pēdējā pārbaude 2026. gada 4. sept. 10:05. Noteicošā ir sākotnējā publikācija.

Dati ir pārstrukturēti vieglākai lasīšanai. Oficiālais paziņojums un iepirkuma dokumenti vienmēr ir noteicošie.