Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Italiano

Ιταλία · Ιατρικός εξοπλισμός, φάρμακα και προσωπική φροντίδα

Επίσημος τίτλος TED · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Ιταλία

Προθεσμία 21 Σεπ 2026, 11:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία179.313.268,64 EUR
Δημοσιεύθηκε4 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Italiano

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 508147-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 25 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 609810-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 25 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 609810-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.