Otvoreno Izvor · Jezik: Italiano

Italija · Medicinska oprema, lijekovi i osobna njega

Službeni naslov na TED-u · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Italija

Rok 21. ruj 2026. 11:00 UTC
Procijenjena vrijednost179 313 268,64 EUR
Objavljeno4. ruj 2026.
Otvorite službenu obavijest ↗

Službeni sažetak · Italiano

Što se nabavlja?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Povijest obavijesti

Vremenski slijed postupka nabave

Pratite glavne faze i izmjene povezane s ovim postupkom nabave.

  1. Obavijest o ispravku

    · TED 508147-2026

    Izmijenjeni odjeljci: 25 Otvorite službenu obavijest ↗
  2. Obavijest o ispravku Trenutačna obavijest

    · TED 609810-2026

    Izmijenjeni odjeljci: 25 Otvorite službenu obavijest ↗

Vremenski slijed sastavljen je iz povezanih službenih TED obavijesti. Službena dokumentacija uvijek ima prednost.

Izvor i pouzdanost

Izvor: službena TED obavijest 609810-2026, zadnji put provjerena 4. ruj 2026. 10:05. Izvorna objava ostaje mjerodavna.

Podaci su preuređeni radi lakšeg čitanja. Službena obavijest i dokumentacija uvijek imaju prednost.