Oscailte Foinse · Teanga: Italiano

an Iodáil · Trealamh leighis, cógaisíocht agus cúram pearsanta

Teideal oifigiúil TED · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · an Iodáil

Spriocdháta 21 MFómh 2026 11:00 UTC
Luach measta179,313,268.64 EUR
Foilsithe4 MFómh 2026
Oscail an fógra oifigiúil ↗

Achoimre oifigiúil · Italiano

Cad atá á sholáthar?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Stair na bhfógraí

Amlíne an tsoláthair

Lean na príomhchéimeanna agus na nuashonruithe a bhaineann leis an nós imeachta soláthair seo.

  1. Fógra ceartúcháin

    · TED 508147-2026

    Rannáin a athraíodh: 25 Oscail an fógra oifigiúil ↗
  2. Fógra ceartúcháin Fógra reatha

    · TED 609810-2026

    Rannáin a athraíodh: 25 Oscail an fógra oifigiúil ↗

Cuireadh an amlíne le chéile ó fhógraí oifigiúla TED atá nasctha. Is iad na doiciméid oifigiúla atá i réim.

Foinse agus iontaofacht

Foinse: fógra oifigiúil TED 609810-2026, seiceáilte go deireanach an 4 MFómh 2026 10:05. Is í an bhunfhoilseachán an fhoinse údarásach.

Tá na sonraí athstruchtúrtha chun iad a léamh níos éasca. Is iad an fógra oifigiúil agus na doiciméid soláthair a bhíonn i réim i gcónaí.