Öppen Källa · Språk: Italiano

Italien · Medicinsk utrustning, läkemedel och personlig vård

Officiell TED-titel · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Italien

Tidsfrist 21 sep. 2026 11:00 UTC
Uppskattat värde179 313 268,64 EUR
Publicerat4 sep. 2026
Öppna officiellt meddelande ↗

Officiell sammanfattning · Italiano

Vad upphandlas?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Meddelandehistorik

Tidslinje för upphandlingsförfarandet

Följ de viktigaste stegen och uppdateringarna som är kopplade till det här upphandlingsförfarandet.

  1. Rättelsemeddelande

    · TED 508147-2026

    Ändrade avsnitt: 25 Öppna officiellt meddelande ↗
  2. Rättelsemeddelande Aktuellt meddelande

    · TED 609810-2026

    Ändrade avsnitt: 25 Öppna officiellt meddelande ↗

Tidslinjen har sammanställts från länkade officiella TED-meddelanden. De officiella dokumenten gäller.

Källa och tillförlitlighet

Källa: officiellt TED-meddelande 609810-2026, senast kontrollerat 4 sep. 2026 10:05. Originalpubliceringen är fortsatt styrande.

Uppgifterna har strukturerats om för att bli lättare att läsa. Det officiella meddelandet och upphandlingsdokumenten gäller alltid.