Odprto Vir · Jezik: Italiano

Italija · Medicinska oprema, zdravila in osebna nega

Uradni naslov TED · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Italija

Rok 21. sep. 2026 11:00 UTC
Ocenjena vrednost179 313 268,64 EUR
Objavljeno4. sep. 2026
Odprite uradno obvestilo ↗

Uradni povzetek · Italiano

Kaj je predmet naročila?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Zgodovina obvestil

Časovnica postopka javnega naročanja

Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.

  1. Obvestilo o popravku

    · TED 508147-2026

    Spremenjeni razdelki: 25 Odprite uradno obvestilo ↗
  2. Obvestilo o popravku Trenutno obvestilo

    · TED 609810-2026

    Spremenjeni razdelki: 25 Odprite uradno obvestilo ↗

Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.

Vir in zanesljivost

Vir: uradno obvestilo TED 609810-2026, nazadnje preverjeno 4. sep. 2026 10:05. Odločilna ostaja izvirna objava.

Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.