Miftuħ Sors · Lingwa: Italiano

l-Italja · Tagħmir mediku, farmaċewtika u kura personali

Titlu uffiċjali tat-TED · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · l-Italja

Skadenza 21 Set 2026 11:00 UTC
Valur stmat179,313,268.64 EUR
Ippubblikat04 Set 2026
Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Sommarju uffiċjali · Italiano

X’qed jiġi akkwistat?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Storja tal-avviżi

Kronoloġija tal-akkwist

Segwi l-istadji ewlenin u l-aġġornamenti marbuta ma’ din il-proċedura ta’ akkwist.

  1. Avviż ta’ rettifika

    · TED 508147-2026

    Taqsimiet mibdula: 25 Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗
  2. Avviż ta’ rettifika Avviż attwali

    · TED 609810-2026

    Taqsimiet mibdula: 25 Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Il-kronoloġija ġiet ikkompilata mill-avviżi uffiċjali ta’ TED marbuta ma’ xulxin. Id-dokumenti uffiċjali jieħdu preċedenza.

Sors u affidabbiltà

Sors: avviż uffiċjali tat-TED 609810-2026, iċċekkjat l-aħħar fil-04 Set 2026 10:05. Il-pubblikazzjoni oriġinali tibqa’ awtorevoli.

Id-data hija ristrutturata biex tinqara aktar faċilment. L-avviż uffiċjali u d-dokumenti tal-akkwist dejjem jipprevalu.