Avatud Allikas · Keel: Italiano

Itaalia · Meditsiiniseadmed, ravimid ja isikuhooldus

Ametlik TED-i pealkiri · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Itaalia

Tähtaeg 21. sept 2026 11:00 UTC
Eeldatav maksumus179 313 268,64 EUR
Avaldatud4. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Italiano

Mida hangitakse?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Parandusteade

    · TED 508147-2026

    Muudetud jaotised: 25 Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 609810-2026

    Muudetud jaotised: 25 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 609810-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.