Open Bron · Taal: Italiano

Italië · Medische apparatuur, geneesmiddelen en persoonlijke verzorging

Officiële TED-titel · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Italië

Termijn 21 sep. 2026 11:00 UTC
Geraamde waarde179.313.268,64 EUR
Gepubliceerd4 sep. 2026
Officiële aankondiging openen ↗

Officiële samenvatting · Italiano

Wat wordt ingekocht?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Historie van de aankondiging

Tijdlijn van de aanbestedingsprocedure

Volg de belangrijkste fasen en updates van deze aanbestedingsprocedure.

  1. Rectificatie

    · TED 508147-2026

    Gewijzigde rubrieken: 25 Officiële aankondiging openen ↗
  2. Rectificatie Huidige aankondiging

    · TED 609810-2026

    Gewijzigde rubrieken: 25 Officiële aankondiging openen ↗

De tijdlijn is samengesteld uit gekoppelde officiële TED-aankondigingen. De officiële documenten zijn leidend.

Bron en betrouwbaarheid

Bron: officiële TED-aankondiging 609810-2026, laatst gecontroleerd op 4 sep. 2026 10:05. De oorspronkelijke publicatie blijft gezaghebbend.

De gegevens zijn voor een betere leesbaarheid geordend. De officiële aankondiging en aanbestedingsstukken zijn altijd doorslaggevend.