Otevřeno Zdroj · Jazyk: Italiano

Itálie · Zdravotnické vybavení, léčiva a osobní péče

Oficiální název TED · Italiano

Suturatrici meccaniche e trocar

Regione Toscana · Itálie

Lhůta 21. 9. 2026 11:00 UTC
Předpokládaná hodnota179 313 268,64 EUR
Zveřejněno4. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Italiano

Co je předmětem zakázky?

Procedura aperta per l’affidamento della fornitura di Suturatrici meccaniche e Trocar da destinare alle AA.SS. e Ospedaliero/Universitarie della Regione Toscana (Soggetto Aggregatore) mediante conclusione di Accordo Quadro ai sensi dell’art. 59 del D.lgs. 36/2023 (CUI: 2026-033-0011)

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o opravě

    · TED 508147-2026

    Změněné oddíly: 25 Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 609810-2026

    Změněné oddíly: 25 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 609810-2026, naposledy ověřeno 4. 9. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.