Öppen Källa · Språk: Italiano

Italien · Industrimaskiner

Officiell TED-titel · Italiano

Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.

Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia · Italien

Tidsfrist 18 sep. 2026 12:00 UTC
Uppskattat värde2 450 000 EUR
Publicerat4 sep. 2026
Öppna officiellt meddelande ↗

Officiell sammanfattning · Italiano

Vad upphandlas?

fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici

Meddelandehistorik

Tidslinje för upphandlingsförfarandet

Följ de viktigaste stegen och uppdateringarna som är kopplade till det här upphandlingsförfarandet.

  1. Upphandlingsannons

    · TED 461986-2026

    Öppna officiellt meddelande ↗
  2. Rättelsemeddelande Aktuellt meddelande

    · TED 609516-2026

    Ändrade avsnitt: 2 Öppna officiellt meddelande ↗

Tidslinjen har sammanställts från länkade officiella TED-meddelanden. De officiella dokumenten gäller.

Källa och tillförlitlighet

Källa: officiellt TED-meddelande 609516-2026, senast kontrollerat 4 sep. 2026 10:05. Originalpubliceringen är fortsatt styrande.

Uppgifterna har strukturerats om för att bli lättare att läsa. Det officiella meddelandet och upphandlingsdokumenten gäller alltid.