Miftuħ Sors · Lingwa: Italiano

l-Italja · Makkinarju industrijali

Titlu uffiċjali tat-TED · Italiano

Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.

Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia · l-Italja

Skadenza 18 Set 2026 12:00 UTC
Valur stmat2,450,000 EUR
Ippubblikat04 Set 2026
Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Sommarju uffiċjali · Italiano

X’qed jiġi akkwistat?

fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici

Storja tal-avviżi

Kronoloġija tal-akkwist

Segwi l-istadji ewlenin u l-aġġornamenti marbuta ma’ din il-proċedura ta’ akkwist.

  1. Avviż ta’ kompetizzjoni

    · TED 461986-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗
  2. Avviż ta’ rettifika Avviż attwali

    · TED 609516-2026

    Taqsimiet mibdula: 2 Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Il-kronoloġija ġiet ikkompilata mill-avviżi uffiċjali ta’ TED marbuta ma’ xulxin. Id-dokumenti uffiċjali jieħdu preċedenza.

Sors u affidabbiltà

Sors: avviż uffiċjali tat-TED 609516-2026, iċċekkjat l-aħħar fil-04 Set 2026 10:05. Il-pubblikazzjoni oriġinali tibqa’ awtorevoli.

Id-data hija ristrutturata biex tinqara aktar faċilment. L-avviż uffiċjali u d-dokumenti tal-akkwist dejjem jipprevalu.