Oscailte Foinse · Teanga: Italiano

an Iodáil · Innealra tionsclaíoch

Teideal oifigiúil TED · Italiano

Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.

Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia · an Iodáil

Spriocdháta 18 MFómh 2026 12:00 UTC
Luach measta2,450,000 EUR
Foilsithe4 MFómh 2026
Oscail an fógra oifigiúil ↗

Achoimre oifigiúil · Italiano

Cad atá á sholáthar?

fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici

Stair na bhfógraí

Amlíne an tsoláthair

Lean na príomhchéimeanna agus na nuashonruithe a bhaineann leis an nós imeachta soláthair seo.

  1. Fógra comórtais

    · TED 461986-2026

    Oscail an fógra oifigiúil ↗
  2. Fógra ceartúcháin Fógra reatha

    · TED 609516-2026

    Rannáin a athraíodh: 2 Oscail an fógra oifigiúil ↗

Cuireadh an amlíne le chéile ó fhógraí oifigiúla TED atá nasctha. Is iad na doiciméid oifigiúla atá i réim.

Foinse agus iontaofacht

Foinse: fógra oifigiúil TED 609516-2026, seiceáilte go deireanach an 4 MFómh 2026 10:05. Is í an bhunfhoilseachán an fhoinse údarásach.

Tá na sonraí athstruchtúrtha chun iad a léamh níos éasca. Is iad an fógra oifigiúil agus na doiciméid soláthair a bhíonn i réim i gcónaí.