Otwarte Źródło · Język: Italiano

Włochy · Maszyny przemysłowe

Oficjalny tytuł TED · Italiano

Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.

Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia · Włochy

Termin 18 wrz 2026, 12:00 UTC
Szacunkowa wartość2 450 000 EUR
Opublikowano4 wrz 2026
Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oficjalne streszczenie · Italiano

Co jest przedmiotem zamówienia?

fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici

Historia ogłoszeń

Oś czasu postępowania o udzielenie zamówienia

Śledź główne etapy i aktualizacje powiązane z tym postępowaniem o udzielenie zamówienia.

  1. Ogłoszenie o procedurze konkurencyjnej

    · TED 461986-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  2. Ogłoszenie o sprostowaniu Bieżące ogłoszenie

    · TED 609516-2026

    Zmienione sekcje: 2 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oś czasu opracowano na podstawie powiązanych oficjalnych ogłoszeń TED. Wiążące są dokumenty urzędowe.

Źródło i wiarygodność

Źródło: oficjalne ogłoszenie TED 609516-2026, ostatnia weryfikacja: 4 wrz 2026, 10:05. Rozstrzygająca pozostaje pierwotna publikacja.

Dane uporządkowano dla łatwiejszego czytania. Zawsze rozstrzygają oficjalne ogłoszenie i dokumenty zamówienia.