Åben Kilde · Sprog: Italiano

Italien · Industrimaskiner

Officiel TED-titel · Italiano

Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.

Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia · Italien

Frist 18. sep. 2026 12.00 UTC
Anslået værdi2.450.000 EUR
Offentliggjort4. sep. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Italiano

Hvad indkøbes?

fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 461986-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 609516-2026

    Ændrede afsnit: 2 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 609516-2026, senest kontrolleret 4. sep. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.