Otvoreno Izvor · Jezik: Italiano

Italija · Industrijski strojevi

Službeni naslov na TED-u · Italiano

Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.

Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia · Italija

Rok 18. ruj 2026. 12:00 UTC
Procijenjena vrijednost2 450 000 EUR
Objavljeno4. ruj 2026.
Otvorite službenu obavijest ↗

Službeni sažetak · Italiano

Što se nabavlja?

fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici

Povijest obavijesti

Vremenski slijed postupka nabave

Pratite glavne faze i izmjene povezane s ovim postupkom nabave.

  1. Obavijest o nadmetanju

    · TED 461986-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗
  2. Obavijest o ispravku Trenutačna obavijest

    · TED 609516-2026

    Izmijenjeni odjeljci: 2 Otvorite službenu obavijest ↗

Vremenski slijed sastavljen je iz povezanih službenih TED obavijesti. Službena dokumentacija uvijek ima prednost.

Izvor i pouzdanost

Izvor: službena TED obavijest 609516-2026, zadnji put provjerena 4. ruj 2026. 10:05. Izvorna objava ostaje mjerodavna.

Podaci su preuređeni radi lakšeg čitanja. Službena obavijest i dokumentacija uvijek imaju prednost.