Отворена Източник · Език: Italiano

Италия · Промишлени машини

Официално заглавие в TED · Italiano

Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.

Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia · Италия

Краен срок 18.09.2026 г., 12:00 ч. UTC
Прогнозна стойност2.450.000 EUR
Публикувано4.09.2026 г.
Отворете официалното обявление ↗

Официално резюме · Italiano

Какво се възлага?

fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici

История на обявлението

Хронология на процедурата за възлагане

Проследете основните етапи и актуализации, свързани с тази процедура за възлагане.

  1. Обявление за състезателна процедура

    · TED 461986-2026

    Отворете официалното обявление ↗
  2. Обявление за поправка Текущо обявление

    · TED 609516-2026

    Променени раздели: 2 Отворете официалното обявление ↗

Хронологията е съставена от свързани официални обявления в TED. Официалните документи имат предимство.

Източник и надеждност

Източник: официално обявление в TED 609516-2026, последно проверено на 4.09.2026 г., 10:05 ч.. Оригиналната публикация остава меродавна.

Данните са преструктурирани за по-лесно четене. Официалното обявление и документите винаги имат предимство.