Odprto Vir · Jezik: English

Irska · Pravne, marketinške, svetovalne in kadrovske storitve

Uradni naslov TED · English

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights

Commission for Communications Regulation · Irska

Rok 24. sep. 2026 11:00 UTC
Ocenjena vrednost300 000 EUR
Objavljeno27. avg. 2026
Odprite uradno obvestilo ↗

Uradni povzetek · English

Kaj je predmet naročila?

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights. (Please refer to all tender documentation attached to this competition notice, in order to complete tender application.)

Zgodovina obvestil

Časovnica postopka javnega naročanja

Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.

Za zdaj ni bilo najdeno nobeno drugo povezano obvestilo.

  1. Obvestilo o javnem razpisu Trenutno obvestilo

    · TED 592461-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗

Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.

Vir in zanesljivost

Vir: uradno obvestilo TED 592461-2026, nazadnje preverjeno 28. avg. 2026 09:05. Odločilna ostaja izvirna objava.

Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.