Miftuħ Sors · Lingwa: English

l-Irlanda · Servizzi legali, marketing, konsulenza u reklutaġġ

Titlu uffiċjali tat-TED · English

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights

Commission for Communications Regulation · l-Irlanda

Skadenza 24 Set 2026 11:00 UTC
Valur stmat300,000 EUR
Ippubblikat27 Aww 2026
Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Sommarju uffiċjali · English

X’qed jiġi akkwistat?

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights. (Please refer to all tender documentation attached to this competition notice, in order to complete tender application.)

Storja tal-avviżi

Kronoloġija tal-akkwist

Segwi l-istadji ewlenin u l-aġġornamenti marbuta ma’ din il-proċedura ta’ akkwist.

S’issa ma ġie identifikat l-ebda avviż ieħor relatat.

  1. Avviż ta’ kompetizzjoni Avviż attwali

    · TED 592461-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Il-kronoloġija ġiet ikkompilata mill-avviżi uffiċjali ta’ TED marbuta ma’ xulxin. Id-dokumenti uffiċjali jieħdu preċedenza.

Sors u affidabbiltà

Sors: avviż uffiċjali tat-TED 592461-2026, iċċekkjat l-aħħar fil-28 Aww 2026 09:05. Il-pubblikazzjoni oriġinali tibqa’ awtorevoli.

Id-data hija ristrutturata biex tinqara aktar faċilment. L-avviż uffiċjali u d-dokumenti tal-akkwist dejjem jipprevalu.