Avatud Allikas · Keel: English

Iirimaa · Õigus-, turundus-, nõustamis- ja värbamisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · English

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights

Commission for Communications Regulation · Iirimaa

Tähtaeg 24. sept 2026 11:00 UTC
Eeldatav maksumus300 000 EUR
Avaldatud27. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · English

Mida hangitakse?

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights. (Please refer to all tender documentation attached to this competition notice, in order to complete tender application.)

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 592461-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 592461-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 09:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.