Отворена Източник · Език: English

Ирландия · Правни, маркетингови, консултантски и кадрови услуги

Официално заглавие в TED · English

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights

Commission for Communications Regulation · Ирландия

Краен срок 24.09.2026 г., 11:00 ч. UTC
Прогнозна стойност300.000 EUR
Публикувано27.08.2026 г.
Отворете официалното обявление ↗

Официално резюме · English

Какво се възлага?

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights. (Please refer to all tender documentation attached to this competition notice, in order to complete tender application.)

История на обявлението

Хронология на процедурата за възлагане

Проследете основните етапи и актуализации, свързани с тази процедура за възлагане.

Все още не е открито друго свързано обявление.

  1. Обявление за състезателна процедура Текущо обявление

    · TED 592461-2026

    Отворете официалното обявление ↗

Хронологията е съставена от свързани официални обявления в TED. Официалните документи имат предимство.

Източник и надеждност

Източник: официално обявление в TED 592461-2026, последно проверено на 28.08.2026 г., 9:05 ч.. Оригиналната публикация остава меродавна.

Данните са преструктурирани за по-лесно четене. Официалното обявление и документите винаги имат предимство.