Åben Kilde · Sprog: English

Irland · Juridiske, marketing-, rådgivnings- og rekrutteringstjenester

Officiel TED-titel · English

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights

Commission for Communications Regulation · Irland

Frist 24. sep. 2026 11.00 UTC
Anslået værdi300.000 EUR
Offentliggjort27. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · English

Hvad indkøbes?

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights. (Please refer to all tender documentation attached to this competition notice, in order to complete tender application.)

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 592461-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 592461-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 09.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.