Otvoreno Izvor · Jezik: English

Irska · Pravne, marketinške, savjetodavne i kadrovske usluge

Službeni naslov na TED-u · English

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights

Commission for Communications Regulation · Irska

Rok 24. ruj 2026. 11:00 UTC
Procijenjena vrijednost300 000 EUR
Objavljeno27. kol 2026.
Otvorite službenu obavijest ↗

Službeni sažetak · English

Što se nabavlja?

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights. (Please refer to all tender documentation attached to this competition notice, in order to complete tender application.)

Povijest obavijesti

Vremenski slijed postupka nabave

Pratite glavne faze i izmjene povezane s ovim postupkom nabave.

Još nije pronađena nijedna druga povezana obavijest.

  1. Obavijest o nadmetanju Trenutačna obavijest

    · TED 592461-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗

Vremenski slijed sastavljen je iz povezanih službenih TED obavijesti. Službena dokumentacija uvijek ima prednost.

Izvor i pouzdanost

Izvor: službena TED obavijest 592461-2026, zadnji put provjerena 28. kol 2026. 09:05. Izvorna objava ostaje mjerodavna.

Podaci su preuređeni radi lakšeg čitanja. Službena obavijest i dokumentacija uvijek imaju prednost.