Open Bron · Taal: English

Ierland · Juridische, marketing-, advies- en wervingsdiensten

Officiële TED-titel · English

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights

Commission for Communications Regulation · Ierland

Termijn 24 sep. 2026 11:00 UTC
Geraamde waarde300.000 EUR
Gepubliceerd27 aug. 2026
Officiële aankondiging openen ↗

Officiële samenvatting · English

Wat wordt ingekocht?

ComReg T21691 Request for Tenders (RFT) for the provision of Regulatory and Legal Research Insights. (Please refer to all tender documentation attached to this competition notice, in order to complete tender application.)

Historie van de aankondiging

Tijdlijn van de aanbestedingsprocedure

Volg de belangrijkste fasen en updates van deze aanbestedingsprocedure.

Er is nog geen andere gerelateerde aankondiging gevonden.

  1. Aankondiging van opdracht Huidige aankondiging

    · TED 592461-2026

    Officiële aankondiging openen ↗

De tijdlijn is samengesteld uit gekoppelde officiële TED-aankondigingen. De officiële documenten zijn leidend.

Bron en betrouwbaarheid

Bron: officiële TED-aankondiging 592461-2026, laatst gecontroleerd op 28 aug. 2026 09:05. De oorspronkelijke publicatie blijft gezaghebbend.

De gegevens zijn voor een betere leesbaarheid geordend. De officiële aankondiging en aanbestedingsstukken zijn altijd doorslaggevend.