Odprto Vir · Jezik: English

Irska · Zdravstvene in socialne storitve

Uradni naslov TED · English

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council

Cavan County Council · Irska

Rok 15. sep. 2026 11:00 UTC
Ocenjena vrednost450 000 EUR
Objavljeno26. avg. 2026
Odprite uradno obvestilo ↗

Uradni povzetek · English

Kaj je predmet naročila?

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.

Zgodovina obvestil

Časovnica postopka javnega naročanja

Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.

Za zdaj ni bilo najdeno nobeno drugo povezano obvestilo.

  1. Obvestilo o javnem razpisu Trenutno obvestilo

    · TED 587908-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗

Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.

Vir in zanesljivost

Vir: uradno obvestilo TED 587908-2026, nazadnje preverjeno 28. avg. 2026 10:05. Odločilna ostaja izvirna objava.

Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.