Atviras Šaltinis · Kalba: English

Airija · Sveikatos ir socialinės paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · English

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council

Cavan County Council · Airija

Terminas 2026-09-15 11:00 UTC
Numatoma vertė450 000 EUR
Paskelbta2026-08-26
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · English

Kas perkama?

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 587908-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 587908-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.