Oscailte Foinse · Teanga: English

Éire · Seirbhísí sláinte agus oibre sóisialta

Teideal oifigiúil TED · English

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council

Cavan County Council · Éire

Spriocdháta 15 MFómh 2026 11:00 UTC
Luach measta450,000 EUR
Foilsithe26 Lún 2026
Oscail an fógra oifigiúil ↗

Achoimre oifigiúil · English

Cad atá á sholáthar?

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.

Stair na bhfógraí

Amlíne an tsoláthair

Lean na príomhchéimeanna agus na nuashonruithe a bhaineann leis an nós imeachta soláthair seo.

Níor sainaithníodh aon fhógra gaolmhar eile go fóill.

  1. Fógra comórtais Fógra reatha

    · TED 587908-2026

    Oscail an fógra oifigiúil ↗

Cuireadh an amlíne le chéile ó fhógraí oifigiúla TED atá nasctha. Is iad na doiciméid oifigiúla atá i réim.

Foinse agus iontaofacht

Foinse: fógra oifigiúil TED 587908-2026, seiceáilte go deireanach an 28 Lún 2026 10:05. Is í an bhunfhoilseachán an fhoinse údarásach.

Tá na sonraí athstruchtúrtha chun iad a léamh níos éasca. Is iad an fógra oifigiúil agus na doiciméid soláthair a bhíonn i réim i gcónaí.