Open Bron · Taal: English

Ierland · Gezondheidszorg en maatschappelijk werk

Officiële TED-titel · English

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council

Cavan County Council · Ierland

Termijn 15 sep. 2026 11:00 UTC
Geraamde waarde450.000 EUR
Gepubliceerd26 aug. 2026
Officiële aankondiging openen ↗

Officiële samenvatting · English

Wat wordt ingekocht?

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.

Historie van de aankondiging

Tijdlijn van de aanbestedingsprocedure

Volg de belangrijkste fasen en updates van deze aanbestedingsprocedure.

Er is nog geen andere gerelateerde aankondiging gevonden.

  1. Aankondiging van opdracht Huidige aankondiging

    · TED 587908-2026

    Officiële aankondiging openen ↗

De tijdlijn is samengesteld uit gekoppelde officiële TED-aankondigingen. De officiële documenten zijn leidend.

Bron en betrouwbaarheid

Bron: officiële TED-aankondiging 587908-2026, laatst gecontroleerd op 28 aug. 2026 10:05. De oorspronkelijke publicatie blijft gezaghebbend.

De gegevens zijn voor een betere leesbaarheid geordend. De officiële aankondiging en aanbestedingsstukken zijn altijd doorslaggevend.