Miftuħ Sors · Lingwa: English

l-Irlanda · Servizzi tas-saħħa u ħidma soċjali

Titlu uffiċjali tat-TED · English

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council

Cavan County Council · l-Irlanda

Skadenza 15 Set 2026 11:00 UTC
Valur stmat450,000 EUR
Ippubblikat26 Aww 2026
Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Sommarju uffiċjali · English

X’qed jiġi akkwistat?

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.

Storja tal-avviżi

Kronoloġija tal-akkwist

Segwi l-istadji ewlenin u l-aġġornamenti marbuta ma’ din il-proċedura ta’ akkwist.

S’issa ma ġie identifikat l-ebda avviż ieħor relatat.

  1. Avviż ta’ kompetizzjoni Avviż attwali

    · TED 587908-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Il-kronoloġija ġiet ikkompilata mill-avviżi uffiċjali ta’ TED marbuta ma’ xulxin. Id-dokumenti uffiċjali jieħdu preċedenza.

Sors u affidabbiltà

Sors: avviż uffiċjali tat-TED 587908-2026, iċċekkjat l-aħħar fil-28 Aww 2026 10:05. Il-pubblikazzjoni oriġinali tibqa’ awtorevoli.

Id-data hija ristrutturata biex tinqara aktar faċilment. L-avviż uffiċjali u d-dokumenti tal-akkwist dejjem jipprevalu.