Atvērts Avots · Valoda: English

Īrija · Veselības un sociālās aprūpes pakalpojumi

Oficiālais TED nosaukums · English

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council

Cavan County Council · Īrija

Termiņš 2026. gada 15. sept. 11:00 UTC
Paredzamā vērtība450 000 EUR
Publicēts2026. gada 26. aug.
Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Oficiālais kopsavilkums · English

Kas tiek iepirkts?

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.

Paziņojuma vēsture

Iepirkuma procedūras laika skala

Sekojiet galvenajiem posmiem un atjauninājumiem, kas saistīti ar šo iepirkuma procedūru.

Cits saistīts paziņojums vēl nav identificēts.

  1. Konkursa paziņojums Pašreizējais paziņojums

    · TED 587908-2026

    Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Laika skala ir izveidota no savstarpēji saistītiem oficiālajiem TED paziņojumiem. Noteicošie ir oficiālie dokumenti.

Avots un uzticamība

Avots: oficiālais TED paziņojums 587908-2026, pēdējā pārbaude 2026. gada 28. aug. 10:05. Noteicošā ir sākotnējā publikācija.

Dati ir pārstrukturēti vieglākai lasīšanai. Oficiālais paziņojums un iepirkuma dokumenti vienmēr ir noteicošie.