Avoin Lähde · Kieli: English

Irlanti · Terveydenhuolto- ja sosiaalipalvelut

Automaattinen käännös

TEN2600147 - cfT laboratoriopalveluiden tarjoamisesta, mukaan lukien näytteiden näytteenotto ja analyysi sekä yksityisen juomaveden tulosten raportointi Cavanin piirikunnalle

Suuntaa-antava automaattinen käännös lukemisen helpottamiseksi. Alla oleva virallinen TED-otsikko on ensisijainen.

Näytä virallinen TED-otsikko

Virallinen TED-otsikko · English

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council

Cavan County Council · Irlanti

Määräaika 15.9.2026 klo 11.00 UTC
Arvioitu arvo450 000 EUR
Julkaistu26.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · English

Mitä hankitaan?

TEN2600147 - cfT for the Provision of Laboratory Services including Sampling and Analysis of Samples and reporting of Results of Drinking Water for Private Drinking Water for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 587908-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 587908-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.