Otvorené Zdroj · Jazyk: Italiano

Taliansko · Zdravotné a sociálne služby

Oficiálny názov TED · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Taliansko

Lehota 21. 9. 2026, 11:00 UTC
Predpokladaná hodnota997 313,25 EUR
Zverejnené26. 8. 2026
Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Oficiálne zhrnutie · Italiano

Čo je predmetom obstarávania?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

História oznámení

Časová os verejného obstarávania

Sledujte hlavné etapy a aktualizácie súvisiace s týmto postupom verejného obstarávania.

  1. Oznámenie o verejnom obstarávaní

    · TED 550212-2026

    Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  2. Oznámenie o verejnom obstarávaní Aktuálne oznámenie

    · TED 588070-2026

    Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Časová os bola zostavená na základe prepojených oficiálnych oznámení TED. Prednosť majú úradné dokumenty.

Zdroj a spoľahlivosť

Zdroj: oficiálne oznámenie TED 588070-2026, naposledy overené 28. 8. 2026, 10:05. Rozhodujúce zostáva pôvodné zverejnenie.

Údaje sú upravené na ľahšie čítanie. Oficiálne oznámenie a súťažné podklady majú vždy prednosť.