Open Bron · Taal: Italiano

Italië · Gezondheidszorg en maatschappelijk werk

Officiële TED-titel · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Italië

Termijn 21 sep. 2026 11:00 UTC
Geraamde waarde997.313,25 EUR
Gepubliceerd26 aug. 2026
Officiële aankondiging openen ↗

Officiële samenvatting · Italiano

Wat wordt ingekocht?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Historie van de aankondiging

Tijdlijn van de aanbestedingsprocedure

Volg de belangrijkste fasen en updates van deze aanbestedingsprocedure.

  1. Aankondiging van opdracht

    · TED 550212-2026

    Officiële aankondiging openen ↗
  2. Aankondiging van opdracht Huidige aankondiging

    · TED 588070-2026

    Officiële aankondiging openen ↗

De tijdlijn is samengesteld uit gekoppelde officiële TED-aankondigingen. De officiële documenten zijn leidend.

Bron en betrouwbaarheid

Bron: officiële TED-aankondiging 588070-2026, laatst gecontroleerd op 28 aug. 2026 10:05. De oorspronkelijke publicatie blijft gezaghebbend.

De gegevens zijn voor een betere leesbaarheid geordend. De officiële aankondiging en aanbestedingsstukken zijn altijd doorslaggevend.