Åben Kilde · Sprog: Italiano

Italien · Sundheds- og socialtjenester

Officiel TED-titel · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Italien

Frist 21. sep. 2026 11.00 UTC
Anslået værdi997.313,25 EUR
Offentliggjort26. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Italiano

Hvad indkøbes?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 550212-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 588070-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 588070-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.