Atvērts Avots · Valoda: Italiano

Itālija · Veselības un sociālās aprūpes pakalpojumi

Oficiālais TED nosaukums · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Itālija

Termiņš 2026. gada 21. sept. 11:00 UTC
Paredzamā vērtība997 313,25 EUR
Publicēts2026. gada 26. aug.
Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Oficiālais kopsavilkums · Italiano

Kas tiek iepirkts?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Paziņojuma vēsture

Iepirkuma procedūras laika skala

Sekojiet galvenajiem posmiem un atjauninājumiem, kas saistīti ar šo iepirkuma procedūru.

  1. Konkursa paziņojums

    · TED 550212-2026

    Atvērt oficiālo paziņojumu ↗
  2. Konkursa paziņojums Pašreizējais paziņojums

    · TED 588070-2026

    Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Laika skala ir izveidota no savstarpēji saistītiem oficiālajiem TED paziņojumiem. Noteicošie ir oficiālie dokumenti.

Avots un uzticamība

Avots: oficiālais TED paziņojums 588070-2026, pēdējā pārbaude 2026. gada 28. aug. 10:05. Noteicošā ir sākotnējā publikācija.

Dati ir pārstrukturēti vieglākai lasīšanai. Oficiālais paziņojums un iepirkuma dokumenti vienmēr ir noteicošie.