Deschis Sursă · Limbă: Italiano

Italia · Servicii de sănătate și asistență socială

Titlu oficial TED · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Italia

Termen-limită 21 sept. 2026, 11:00 UTC
Valoare estimată997.313,25 EUR
Publicat26 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Italiano

Ce se achiziționează?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 550212-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 588070-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 588070-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.