Öppen Källa · Språk: Italiano

Italien · Hälso- och socialvårdstjänster

Officiell TED-titel · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Italien

Tidsfrist 21 sep. 2026 11:00 UTC
Uppskattat värde997 313,25 EUR
Publicerat26 aug. 2026
Öppna officiellt meddelande ↗

Officiell sammanfattning · Italiano

Vad upphandlas?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Meddelandehistorik

Tidslinje för upphandlingsförfarandet

Följ de viktigaste stegen och uppdateringarna som är kopplade till det här upphandlingsförfarandet.

  1. Upphandlingsannons

    · TED 550212-2026

    Öppna officiellt meddelande ↗
  2. Upphandlingsannons Aktuellt meddelande

    · TED 588070-2026

    Öppna officiellt meddelande ↗

Tidslinjen har sammanställts från länkade officiella TED-meddelanden. De officiella dokumenten gäller.

Källa och tillförlitlighet

Källa: officiellt TED-meddelande 588070-2026, senast kontrollerat 28 aug. 2026 10:05. Originalpubliceringen är fortsatt styrande.

Uppgifterna har strukturerats om för att bli lättare att läsa. Det officiella meddelandet och upphandlingsdokumenten gäller alltid.