Otwarte Źródło · Język: Italiano

Włochy · Usługi zdrowotne i społeczne

Oficjalny tytuł TED · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Włochy

Termin 21 wrz 2026, 11:00 UTC
Szacunkowa wartość997 313,25 EUR
Opublikowano26 sie 2026
Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oficjalne streszczenie · Italiano

Co jest przedmiotem zamówienia?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Historia ogłoszeń

Oś czasu postępowania o udzielenie zamówienia

Śledź główne etapy i aktualizacje powiązane z tym postępowaniem o udzielenie zamówienia.

  1. Ogłoszenie o procedurze konkurencyjnej

    · TED 550212-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  2. Ogłoszenie o procedurze konkurencyjnej Bieżące ogłoszenie

    · TED 588070-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oś czasu opracowano na podstawie powiązanych oficjalnych ogłoszeń TED. Wiążące są dokumenty urzędowe.

Źródło i wiarygodność

Źródło: oficjalne ogłoszenie TED 588070-2026, ostatnia weryfikacja: 28 sie 2026, 10:05. Rozstrzygająca pozostaje pierwotna publikacja.

Dane uporządkowano dla łatwiejszego czytania. Zawsze rozstrzygają oficjalne ogłoszenie i dokumenty zamówienia.