Avatud Allikas · Keel: Italiano

Itaalia · Tervishoiu- ja sotsiaalteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Itaalia

Tähtaeg 21. sept 2026 11:00 UTC
Eeldatav maksumus997 313,25 EUR
Avaldatud26. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Italiano

Mida hangitakse?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 550212-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Hanketeade Praegune teade

    · TED 588070-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 588070-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.