Otvoreno Izvor · Jezik: Italiano

Italija · Zdravstvene i socijalne usluge

Službeni naslov na TED-u · Italiano

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Comune di Giugliano in Campania · Italija

Rok 21. ruj 2026. 11:00 UTC
Procijenjena vrijednost997 313,25 EUR
Objavljeno26. kol 2026.
Otvorite službenu obavijest ↗

Službeni sažetak · Italiano

Što se nabavlja?

Gara europea a procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 - Progetto “ComeTe – Sostenere passioni, competenze e desideri"

Povijest obavijesti

Vremenski slijed postupka nabave

Pratite glavne faze i izmjene povezane s ovim postupkom nabave.

  1. Obavijest o nadmetanju

    · TED 550212-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗
  2. Obavijest o nadmetanju Trenutačna obavijest

    · TED 588070-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗

Vremenski slijed sastavljen je iz povezanih službenih TED obavijesti. Službena dokumentacija uvijek ima prednost.

Izvor i pouzdanost

Izvor: službena TED obavijest 588070-2026, zadnji put provjerena 28. kol 2026. 10:05. Izvorna objava ostaje mjerodavna.

Podaci su preuređeni radi lakšeg čitanja. Službena obavijest i dokumentacija uvijek imaju prednost.