Otvorené Zdroj · Jazyk: Italiano

Taliansko · Dopravné zariadenia a pomocné výrobky

Oficiálny názov TED · Italiano

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Azienda Multi Servizi Comunali spa · Taliansko

Lehota 25. 9. 2026, 10:00 UTC
Predpokladaná hodnota453 000 EUR
Zverejnené4. 9. 2026
Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Oficiálne zhrnutie · Italiano

Čo je predmetom obstarávania?

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

História oznámení

Časová os verejného obstarávania

Sledujte hlavné etapy a aktualizácie súvisiace s týmto postupom verejného obstarávania.

  1. Oznámenie o verejnom obstarávaní

    · TED 535143-2026

    Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  2. Oznámenie o oprave Aktuálne oznámenie

    · TED 611202-2026

    Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Časová os bola zostavená na základe prepojených oficiálnych oznámení TED. Prednosť majú úradné dokumenty.

Zdroj a spoľahlivosť

Zdroj: oficiálne oznámenie TED 611202-2026, naposledy overené 4. 9. 2026, 10:05. Rozhodujúce zostáva pôvodné zverejnenie.

Údaje sú upravené na ľahšie čítanie. Oficiálne oznámenie a súťažné podklady majú vždy prednosť.