Open Bron · Taal: Italiano

Italië · Transportmiddelen en ondersteunende producten

Officiële TED-titel · Italiano

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Azienda Multi Servizi Comunali spa · Italië

Termijn 25 sep. 2026 10:00 UTC
Geraamde waarde453.000 EUR
Gepubliceerd4 sep. 2026
Officiële aankondiging openen ↗

Officiële samenvatting · Italiano

Wat wordt ingekocht?

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Historie van de aankondiging

Tijdlijn van de aanbestedingsprocedure

Volg de belangrijkste fasen en updates van deze aanbestedingsprocedure.

  1. Aankondiging van opdracht

    · TED 535143-2026

    Officiële aankondiging openen ↗
  2. Rectificatie Huidige aankondiging

    · TED 611202-2026

    Officiële aankondiging openen ↗

De tijdlijn is samengesteld uit gekoppelde officiële TED-aankondigingen. De officiële documenten zijn leidend.

Bron en betrouwbaarheid

Bron: officiële TED-aankondiging 611202-2026, laatst gecontroleerd op 4 sep. 2026 10:05. De oorspronkelijke publicatie blijft gezaghebbend.

De gegevens zijn voor een betere leesbaarheid geordend. De officiële aankondiging en aanbestedingsstukken zijn altijd doorslaggevend.