Miftuħ Sors · Lingwa: Italiano

l-Italja · Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljarji

Titlu uffiċjali tat-TED · Italiano

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Azienda Multi Servizi Comunali spa · l-Italja

Skadenza 25 Set 2026 10:00 UTC
Valur stmat453,000 EUR
Ippubblikat04 Set 2026
Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Sommarju uffiċjali · Italiano

X’qed jiġi akkwistat?

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Storja tal-avviżi

Kronoloġija tal-akkwist

Segwi l-istadji ewlenin u l-aġġornamenti marbuta ma’ din il-proċedura ta’ akkwist.

  1. Avviż ta’ kompetizzjoni

    · TED 535143-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗
  2. Avviż ta’ rettifika Avviż attwali

    · TED 611202-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Il-kronoloġija ġiet ikkompilata mill-avviżi uffiċjali ta’ TED marbuta ma’ xulxin. Id-dokumenti uffiċjali jieħdu preċedenza.

Sors u affidabbiltà

Sors: avviż uffiċjali tat-TED 611202-2026, iċċekkjat l-aħħar fil-04 Set 2026 10:05. Il-pubblikazzjoni oriġinali tibqa’ awtorevoli.

Id-data hija ristrutturata biex tinqara aktar faċilment. L-avviż uffiċjali u d-dokumenti tal-akkwist dejjem jipprevalu.