Otwarte Źródło · Język: Italiano

Włochy · Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze

Oficjalny tytuł TED · Italiano

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Azienda Multi Servizi Comunali spa · Włochy

Termin 25 wrz 2026, 10:00 UTC
Szacunkowa wartość453 000 EUR
Opublikowano4 wrz 2026
Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oficjalne streszczenie · Italiano

Co jest przedmiotem zamówienia?

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Historia ogłoszeń

Oś czasu postępowania o udzielenie zamówienia

Śledź główne etapy i aktualizacje powiązane z tym postępowaniem o udzielenie zamówienia.

  1. Ogłoszenie o procedurze konkurencyjnej

    · TED 535143-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  2. Ogłoszenie o sprostowaniu Bieżące ogłoszenie

    · TED 611202-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oś czasu opracowano na podstawie powiązanych oficjalnych ogłoszeń TED. Wiążące są dokumenty urzędowe.

Źródło i wiarygodność

Źródło: oficjalne ogłoszenie TED 611202-2026, ostatnia weryfikacja: 4 wrz 2026, 10:05. Rozstrzygająca pozostaje pierwotna publikacja.

Dane uporządkowano dla łatwiejszego czytania. Zawsze rozstrzygają oficjalne ogłoszenie i dokumenty zamówienia.