Otevřeno Zdroj · Jazyk: Italiano

Itálie · Dopravní prostředky a pomocné výrobky

Oficiální název TED · Italiano

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Azienda Multi Servizi Comunali spa · Itálie

Lhůta 25. 9. 2026 10:00 UTC
Předpokládaná hodnota453 000 EUR
Zveřejněno4. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Italiano

Co je předmětem zakázky?

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 535143-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 611202-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 611202-2026, naposledy ověřeno 4. 9. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.