Atviras Šaltinis · Kalba: Italiano

Italija · Transporto įranga ir pagalbiniai produktai

Oficialus TED pavadinimas · Italiano

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Azienda Multi Servizi Comunali spa · Italija

Terminas 2026-09-25 10:00 UTC
Numatoma vertė453 000 EUR
Paskelbta2026-09-04
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Italiano

Kas perkama?

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Skelbimas apie pirkimą

    · TED 535143-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 611202-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 611202-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-04 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.